سامانه ذخیره‌سازی SAB-DT

در دنیای امروز، خدمات الکترونیکی، به دلیل مزایای چشمگیری که ایجاد می‌کنند، برای سازمان‌های مختلف یک هدف جدی محسوب می‌شوند. استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و بهره‌جویی از بستر مدرن فن آوری اطالعات، می‌تواند موجب شود مدیران فن آوری اطالعات سازمان، دغدغه‌های کمتری در زمینه بستر ارایه خدمات داشته باشند و توجه خود را به نرم افزارهای کاربردی و تنوع خدمات معطوف نمایند. افزایش میزان داده الکترونیکی، در کنار قابلیت اطمینان در تجهیزات ذخیره سازی، مقوله سرعت دسترسی و مدیریت داده را بیش از پیش اهمیت می‌بخشد.

تجهیزات DT SAB بصورت تخصصی برای کاربری ذخیره سازی تصاویر دوربین های مدار بسته و همچنین پشتیبان گیری اطالعات طراحی شده است.

تجهیزات ذخیره سازی DT SAB با استفاده از پردازنده های قدرتمند 2600-E5 Xeon Intel V4 و استفاده از درایو های SAS و SAS-NL و همچنین با بهره جویی از Caching پیشرفته، سرعت بالایی در ذخیره سازی و دسترسی به داده‌های حجیم سازمان ایجاد می‌کنند. پشتیبانی از پروتکل‌ها و فرمت‌های مختلف و متنوع ذخیره سازی تصاویر دوربین و نیز سازگاری با بیش از 011 برند مختلف دوربین‌های مدار بسته، تجهیزات DT SAB را به یک انتخاب هوشمندانه جهت ذخیره سازی تصاویر دوربین‌های مدار بسته در سازمان‌ها بدل می‌کند. علاوه بر آن، این تجهیزات گزینه مناسبی جهت استفاده به عنوان Repository Backup Based Disk سازمان‌ها محسوب می گردند. این تجهیزات، یک بستر یکپارچه جهت دسترسی همزمان بالک و فایل فراهم می‌سازند و با پشتیبانی از انواع مختلف پروتکل ارتباطی FC ،Ethernet و iSCSI ،قابلیت انتخاب بالایی در زمینه انتخاب معماری فراهم می‌سازند. طراحی مدرن این تجهیزات و نیز همکاری با برندهای خوشنام قطعه ساز سخت افزاری، بستری امن، قابل اطمینان و انعطاف پذیر جهت حفظ و نگهداری این نوع از داده‌های سازمان فراهم می‌سازد.

Specification SAB-DT-100 SAB-DT-300
Max No. of Drives 100 300
CPU Intel Xeon 2600 V4 Intel Xeon 2600 V4
Memory 8G(Upgradable) 16G(Upgradable)
Connection Protocols FC(Block)/NFS/CIFS FC(Block)/NFS/CIFS
Max Flash cache Size 2 TB 4 TB
Max RAW Capacity 1.2 PB 3.6 PB
Disk support NL-SAS, SAS NL-SAS, SAS
Redundancy Dual paths, Redundant Powers Dual paths, Redundant Powers
RAID options 50/60 50/60
FC ports 8G/16G 8G/16G
iSCSI support 1G/10G 1G/10G/40G
TCP/IP Support 1G/10G 1G/10G/40G
Max number of FC/iSCSI/NAS 10 16
Max LUN size 256TB 256TB
Max File systems Per Array 1000 1500
Max Attached Snapshots 30000 65000

Drive Support Matrix

SAS Drives
Drive Capacity 1.2TB 1.8TB 2.4TB
RPM 10K 10K 10K
Interface 12G 12G 12G
Physical Dimension 2.5”, 3.5” 2.5”, 3.5” 2.5”, 3.5”
NL-SAS Drives
Drive Capacity 2TB 4TB 6TB 8TB 12TB
RPM 7.2K 7.2K 7.2K 7.2K 7.2K
Interface 12G 12G 12G 12G 12G
Physical Dimension 2.5”, 3.5” 2.5”, 3.5” 2.5”, 3.5” 2.5”, 3.5” 2.5”, 3.5”
SSD For Cache Drives
Drive Capacity 1TB 2TB
Interface 12G 12G
Physical Dimension 2.5”, 3.5” 2.5”, 3.5”

Drive Enclosures

24x 2.5” 16x 3.5” 36x 3.5” 60x 3.5”
Number of Supported Drives 24 16 36 60
Drive Dimention Support 2.5” 3.5” 3.5” 3.5”
Form Factor 2U 3U 4U 4U
Connection 2x Mini-SAS Cables 2x Mini-SAS Cables 2x Mini-SAS Cables 2x Mini-SAS Cables
Controller Interface 12G 12G 12G 12G
Power SUpplies Redundant Redundant Redundant Redundant
Drive Type Support SSD(For Cache), SAS, NL-SAS SSD(For Cache), SAS, NL-SAS SSD(For Cache), SAS, NL-SAS SSD(For Cache), SAS, NL-SAS

IO Ports Specifications

Port Type Connection Protocol Port Specifications
FC FC 2x 8G , SFP+ , LC-LC, Multimode
FC FC 4x 8G , SFP+ , LC-LC, Multimode
FC FC 2x 16G , SFP+ , LC-LC, Multimode
FC FC 4x 16G , SFP+ , LC-LC, Multimode
Ethernet TCP/IP 4x 1G , RJ45
Ethernet TCP/IP 2x 10G, RJ45
Ethernet TCP/IP 2x 1G LC-LC Single Mode
Ethernet TCP/IP 2x 10G, LC-LC, Multimode
Ethernet TCP/IP 2x 10G LC-LC Single Mode
Ethernet TCP/IP 4x 10G , LC-LC, Multimode
Ethernet TCP/IP 2x 40G , LC-LC Multimode
مدیریت دستگاه

ادمین پنل مبتنی بر وب (HTML5) قدرتمند

گزارش گیری‌های مبتنی بر تارخ مختلف

قابلیت به روز رسانی دستگاه از پنل مدیریت

پشتیبانی از Email Notification

پشتیبانی از SNMP(v1,2,3)

پشتیبانی از Syslog

توانایی تعریف کاربر با سطوح مختلف دسترسی در سیستم

سرویس‌های موجود

لیست مشاوره و تجهیزات

نصب و راه اندازی

تنظیم دستگاه

سفارشی سازی محصول بر اساس نیازمندی‌های سازمانها

استفاده از الگوریتم‌های رمزنگاری خاص برای افزایش امنیت داده‌ها، طراحی شده توسط شرکت سازنده

خدمات پشتیبانی و گارانتی

خدمات ۲۴*۷

امکان ثبت تیکت و دریافت پشتیبانی مستقیم از تولید کننده

خدمات بازیابی اطلاعات در شرایط بحرانی

دو سال گارانتی و پشتیبانی

امکان ارائه خدمات پس از فروش مادام‌العمر

امکان بازبینی دوره‌ای و ارائه عملکرد تجهیزات

امکان نظارت پیشگیرانه با استفاده از پلت فرم محاسبات ابری شرکت، همراه با انواع روش‌های اطلاع رسانی مانند SMS، اخطار ایمیل و تماس تلفنی در موارد حساس

آدرس
تهران، میدان تیموری، خیابان حبیب زادگان، بن بست فاطمی، پلاک ۱ شرقی، واحد ۱۱
+98 (21) 66029164
info@hpds.ir

پشتیبانی