شرایط گارانتی

شرکت پردازش و ذخیره‌سازی سریع داده

شرایط گارانتی

 1. در حفظ نسخه صورت‌حساب مربوط به خود دقت فرمایید، زیرا امکان صدور المثنی به‌هیچ‌عنوان مقدور نمی‌باشد.
 2. کلیه محصولات و کالاها به‌غیراز اقلام مصرفی نظیر باتری و فن و .....، شامل 18 ماه  گارانتی از زمان خرید است.
 3. اقلام فاقد گارانتی دارای مهلت تست ٤٨ ساعته می باشند.
 4. امکان خریداری بسته‌های افزایشی مدت‌زمان گارانتی و یا شرایط ویژه مهیاست.
 5. در صورتی که خرابی دستگاه‌ها ناشی از عواملی مانند نوسانات و اختلالات برق، عدم استفاده از UPS ، نفوذ مایعات، آتش‌سوزی و سوختگی، سقوط، واردآمدن ضربه و شکستگی، استفاده نادرست از دستگاه، تخریب عمدی، سرویس و تعمیرات توسط اشخاص غیرمجاز و استفاده از لوازم مصرفی نامرغوب و غیراستاندارد و هرگونه ایراد فیزیکی و مخدوش‌شدن لیبل دستگاه باشد، ضمانت گارانتی محصولات واگذار شده از درجه اعتبار ساقط است. لازم به توضیح است نظریه کارشناسان فنی شرکت پردازش و ذخیره‌سازی سریع داده (HPDS) ملاک تصمیم و تشخیص می‌باشد.
 6. ایراداتی که ناشی از نقص فرایند تولید و نقص در عملکرد دستگاه باشد، مشمول شرایط گارانتی می‌باشد.
 7. هزینه‌های حمل دستگاه‌ها به تعمیرگاه‌های مجاز شرکت در زمان گارانتی به عهده فروشنده می‌باشد.
 8. ارائه کارت ضمانت‌نامه یا شناسنامه فنی تحویل کالاها، جهت رفع عیب دستگاه الزامی است، در غیر این صورت هزینه تعمیرات و لوازم‌یدکی نقداً دریافت می‌گردد.
 9. ضمانت‌نامه فقط با برچسب هولوگرام و یا نشان‌های شرکت دارای ارزش قانونی می‌باشد، در صورت مخدوش‌شدن ضمانت‌نامه فاقد اعتبار است.
 10. چنانچه شماره‌سریال ضمانت‌نامه یا دستگاه مخدوش و یا با یکدیگر مطابقت نداشته باشد، ضمانت‌نامه از درجه اعتبار ساقط است.
 11. خدمات تعمیر و رفع اشکال دوران ضمانت حتی‌المقدور در داخل کشور توسط کارشناسان شرکت پردازش و ذخیره‌سازی سریع داده یا مراکز ذی‌صلاح انجام می‌گردد. چنانچه انجام این خدمات در داخل کشور میسر نباشد، به صلاحدید این شرکت، دستگاه به نزدیک‌ترین مرکز ارائه خدمات ضمانت در خارج از کشور منتقل و یا در صورت لزوم به کشور مبدأ انتقال می‌یابد که در این موارد انجام خدمات ضمانت بین دو هفته تا دو ماه به طول خواهد انجامید. هزینه‌های ارسال و بازگشت و پیگیری مراحل انجام کار با شرکت پردازش و ذخیره‌سازی سریع داده است، ولی هزینه تغییراتی که به تشخیص شرکت سازنده از شمول ضمانت خارج می‌باشد از خریدار نقدا ً دریافت می‌گردد.

Copyright © 2024 HPDS Co